CMF6527K400DEBF
MFR.Part #
CMF6527K400DEBF
JLCPCB Part #
C3359032
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors