Y07895K60000T9L
MFR.Part #
Y07895K60000T9L
JLCPCB Part #
C1462491
Description
-55℃~+125℃ 300mW 5.6kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS