RN65D3570FRSL
MFR.Part #
RN65D3570FRSL
JLCPCB Part #
C3482155
Description
-65℃~+175℃ 357Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors