RNC55J3010BSRSL65
MFR.Part #
RNC55J3010BSRSL65
JLCPCB Part #
C3489872
Description
-65℃~+175℃ 125mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors