RN65D34R8FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65D34R8FRSL
JLCPCB Part #
C3365248
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 34.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors