RN65D3242FRSL
MFR.Part #
RN65D3242FRSL
JLCPCB Part #
C1797908
Description
-65℃~+175℃ 32.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors