RN70E4703FRE6
MFR.Part #
RN70E4703FRE6
JLCPCB Part #
C1806072
Description
-65℃~+175℃ 470kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors