RN65D3091FBSL
MFR.Part #
RN65D3091FBSL
JLCPCB Part #
C1432337
Description
-65℃~+175℃ 3.09kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors