RN65D30R1FBSL
MFR.Part #
RN65D30R1FBSL
JLCPCB Part #
C1427263
Description
-65℃~+175℃ 30.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors