RNX15025M0FKR6
MFR.Part #
RNX15025M0FKR6
JLCPCB Part #
C1833209
Description
-55℃~+225℃ 25MΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL39.1mm Through Hole Resistors ROHS