RN65D26R1FRSL
MFR.Part #
RN65D26R1FRSL
JLCPCB Part #
C3417631
Description
-65℃~+175℃ 26.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors