RN60D26R1FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60D26R1FRSL
JLCPCB Part #
C1783563
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 26.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors