Y009810K5000F9L
MFR.Part #
Y009810K5000F9L
JLCPCB Part #
C3360018
Package
Plugin,7.8x6.6mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.2ppm/℃ ±1% Plugin,7.8x6.6mm Through Hole Resistors ROHS