RN65D2212FBSL
MFR.Part #
RN65D2212FBSL
JLCPCB Part #
C1427361
Description
-65℃~+175℃ 22.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors