RN65D2001FRE6
MFR.Part #
RN65D2001FRE6
JLCPCB Part #
C1786863
Description
-65℃~+175℃ 2kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors