RN65D2101FRE6
MFR.Part #
RN65D2101FRE6
JLCPCB Part #
C1786874
Description
-65℃~+175℃ 2.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors