RN70D3570FB14
MFR.Part #
RN70D3570FB14
JLCPCB Part #
C1414170
Description
-65℃~+175℃ 357Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors