Y145310K9720B9L
MFR.Part #
Y145310K9720B9L
JLCPCB Part #
C1474107
Description
-55℃~+125℃ 10.972kΩ 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS