RN65D1821FBSL
MFR.Part #
RN65D1821FBSL
JLCPCB Part #
C1426988
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors