ERC6520K000FHEB500
MFR.Part #
ERC6520K000FHEB500
JLCPCB Part #
C3361645
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS