BZM55B9V1-TR
MFR.Part #
BZM55B9V1-TR
JLCPCB Part #
C7093364
Package
SMD
Description
1 Independent 100nA@6.8V 500mW 50Ω 50Ω 8.92V~9.28V 9.1V SMD Zener Diodes ROHS