RN65D1543FBSL
MFR.Part #
RN65D1543FBSL
JLCPCB Part #
C1428420
Description
-65℃~+175℃ 154kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors