Y16245K76000B9W
MFR.Part #
Y16245K76000B9W
JLCPCB Part #
C4089554
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.76kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS