RN65D1150FRSL
MFR.Part #
RN65D1150FRSL
JLCPCB Part #
C3505344
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors