RN70D3163FBSL
MFR.Part #
RN70D3163FBSL
JLCPCB Part #
C6660058
Description
-65℃~+175℃ 316kΩ 750mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors