RN55C5230BRSL
MFR.Part #
RN55C5230BRSL
JLCPCB Part #
C3474667
Description
-65℃~+175℃ 125mW 523Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors