Y00624K55000T9L
MFR.Part #
Y00624K55000T9L
JLCPCB Part #
C1476563
Description
-55℃~+125℃ 4.55kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS