RN65D1331FRSL
MFR.Part #
RN65D1331FRSL
JLCPCB Part #
C1797078
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors