RN65D1101FRSL
MFR.Part #
RN65D1101FRSL
JLCPCB Part #
C1797606
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors