CW0101K900KE733
MFR.Part #
CW0101K900KE733
JLCPCB Part #
C1818161
Description
-65℃~+350℃ 1.9kΩ 13W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS