RN65D1021FBSL
MFR.Part #
RN65D1021FBSL
JLCPCB Part #
C1427186
Description
-65℃~+175℃ 1.02kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors