ERC553K4800DKEK500
MFR.Part #
ERC553K4800DKEK500
JLCPCB Part #
C3562896
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS