RN65D1000FRE6
MFR.Part #
RN65D1000FRE6
JLCPCB Part #
C1856252
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors