595D225X0010T2W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
595D225X0010T2W
JLCPCB Part #
C1960658
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 8.6Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS