RN65E1001FBSL
MFR.Part #
RN65E1001FBSL
JLCPCB Part #
C1432174
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors