RN65D9533FB14
MFR.Part #
RN65D9533FB14
JLCPCB Part #
C1418833
Description
-65℃~+175℃ 500mW 953kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors