RN65C9530FBSL
MFR.Part #
RN65C9530FBSL
JLCPCB Part #
C1432212
Description
-65℃~+175℃ 500mW 953Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors