RN60C9530FBSL
MFR.Part #
RN60C9530FBSL
JLCPCB Part #
C1428791
Description
-65℃~+175℃ 250mW 953Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors