RNC50H7152FRR36
MFR.Part #
RNC50H7152FRR36
JLCPCB Part #
C3369569
Description
-65℃~+175℃ 100mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors