RN65C9421DBSL
MFR.Part #
RN65C9421DBSL
JLCPCB Part #
C1432238
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors