ERC654K3200FHEB500
MFR.Part #
ERC654K3200FHEB500
JLCPCB Part #
C3466798
Description
-65℃~+175℃ 4.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS