RNR60K5902FRR36
MFR.Part #
RNR60K5902FRR36
JLCPCB Part #
C3427662
Description
-65℃~+175℃ 250mW 59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors