RN65C9312FBSL
MFR.Part #
RN65C9312FBSL
JLCPCB Part #
C1427161
Description
-65℃~+175℃ 500mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors