RN65C90R9FRSL
MFR.Part #
RN65C90R9FRSL
JLCPCB Part #
C1801619
Description
-65℃~+175℃ 500mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors