ERC5530K900FHEB600
MFR.Part #
ERC5530K900FHEB600
JLCPCB Part #
C3437349
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS