RN65C8983BB14
MFR.Part #
RN65C8983BB14
JLCPCB Part #
C1423490
Description
-65℃~+175℃ 500mW 898kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors