RN65C5903FRE6
MFR.Part #
RN65C5903FRE6
JLCPCB Part #
C3577502
Description
-65℃~+175℃ 500mW 590kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors