Y092545R0000F9L
MFR.Part #
Y092545R0000F9L
JLCPCB Part #
C1485404
Description
-55℃~+150℃ 45Ω 8W Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS