RN65C8941BB14
MFR.Part #
RN65C8941BB14
JLCPCB Part #
C1406097
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.94kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors