RN65C8870FBSL
MFR.Part #
RN65C8870FBSL
JLCPCB Part #
C1427549
Description
-65℃~+175℃ 500mW 887Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors